סוגי משכנתאות

משכנתא למגורים

משכנתא למגורים
למעוניינים בבית לצורך מגורים

משכנתא בעלת חשיבות לטווח הבינוני- ארוך, על כן בניית התמהיל ובחירת המסלולים יהיה מותאם בכדי למנוע עלייה משמעותית בהחזר החודשי לאורך חיי המשכנתא. משכנתא זו משלבת גמישות ותחנות יציאה לאורך השנים לחיסכון עתידי נוסף. במשכנתא למגורים חשוב להקטין את החשיפה לסיכונים ובמקביל לדאוג שהריביות ימשיכו זולות לאורך זמן. תכנון מוקפד באמצעות ניתוח פיננסי של הלווים, יוביל לחיסכון אופטימלי התואם את מהלך חייהם הכלכליים של בעלי המשכנתא..

השאירו פרטים ⇣

מחזור משכנתא

מחזור משכנתא
בעלי נכס המעוניינים לחסוך בריביות

מחזור משכנתא עובד על בסיס עיקרון אחד- לחסוך. בשנים האחרונה ישנה ירידה דרמטית בגובה הריביות במסלולים השונים, בד בבד עם שינויי תקנות של בנק ישראל אשר בכוחן לחסוך סכומים אדירים. כמו כן, מחזור משכנתא מתאים לאלו המעוניינים להקטין את ההחזר החודשי על ידי פריסת תשלומים מחודשת ונמוכה יותר או לחילופין לשקף שינויים בהעדפות ולהתאימן במשכנתא החדשה, כמו למשל להעלות את ההחזר תמורת חיסכון בריבית, סגירת מסלולים שעלולים להתייקר בעתיד וכמובן ניצול הרגולציה החדשה המאפשרת חיסכון משמעותי באמצעות מחזור משכנתא.

השאירו פרטים ⇣

משכנתא להחזר חוב

משכנתא להחזר חובות
למעוניינים להקטין את ההחזר החודשי​

כיסוי חובות באמצעות משכנתא מהווה למעשה מחזור הלוואת בתנאים מועדפים. התנאים האלו באים לידי ביטוי בגובה הריבית וגובה ההחזר החודשי. בשונה מהלוואות רגילות אשר ניתנות לפרקי זמן של 3 - 10 שנים, במשכנתא למחזור חובות ניתן לפרוס עד 30 שנה, זאת מבלי להתחשב בריבית שבמרבית המקרים תהיה זולה יותר. משכנתא זו מתאימה ללקוחות אשר מעוניינים לצמצם דרמטית את ההחזר החודשי, שכן ניתן לצמצם את גובה ההחזר עד פי 10 מההחזר המקורי.

השאירו פרטים ⇣

משכנתא לנכס נוסף

משכנתא לנכס נוסף
למעוניינים לרכוש חשבון נכס קיים

רכישת נכס נוסף באמצעות משכנתא על קיים מהווה פתרון מימון יעיל, זול ופשוט לאלו המעוניינים לרכוש דירה נוספת. התקנות של בנק ישראל מגבילות את המימון באמצעות משכנתא לכדי כ- 50% משווי הנכס, שיעבוד נכס קיים מתגבר על התקנות עד לכדי מימון מלא של הנכס באמצעות משכנתא. שיעבוד נכס קיים לרכישת דירה נוספת מייתר את הצורך בהלוואות מסחריות יקרות ומוגבלות להשגת ההון העצמי בדרך לרכישת נכס. בנוסף, פריסת התשלומים במשכנתא הינה מהנוחות הקיימות בשוק הפיננסי לרכישת נכסים

השאירו פרטים ⇣

משכנתא לבנייה ושיפוצים

משכנתא לבנייה ושיפוצים
למעוניינים לשפץ או לבנות בית

מיועדת לאלו המעוניינים לשפץ את ביתם או לבנות תוספת בנייה , מטרה זו מאופיינת בריביות טובות יותר מאשר משכנתא לכל מטרה בגלל ההשבחה של הנכס כתוצאה מהבנייה.

השאירו פרטים ⇣

משכנתא להשקעה

משכנתא להשקעה
למעוניינים להשיג מימון נוח וזול

משכנתא המותאמת לטווח קצר- בינוני . בונים תכנון שהולך יד ביד עם אסטרטגיית ההשקעה. בסוג זה ישנו מקום רב ליצירתיות כלכלית ולהתאמת אופי ההשקעה ללקוח. תמהיל נכון במשכנתא להשקעה ימקסם את הרווחים הצפויים מההשקעה באמצעות הקטנת ההחזר החודשי והגדלת הסכומים ברכיב הקרן בהחזרים החודשים של המשכנתא. התאמת משכנתא להשקעה תהיה באמצעות הבנת צרכי הלקוח, אופק ההשקעה ומשך הזמן שלה, התזרים החודשי הרצוי והרווחים הצפויים מההשקעה.

השאירו פרטים ⇣

משכנתא לכל מטרה

משכנתא לכל מטרה
למעוניינים בסכום גבוה בהחזר חודשי נמוך

משכנתא בפריסה נוחה ובריבית משתלמת שבה הלקוח עושה בכספים כרצונו לכל מטרה.

השאירו פרטים ⇣

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה
למעוניינים לקבל משכורת חודשית על חשבון הבית

מיועדת לאלו המעוניינים להפוך את הנכס שלהם למקור הכנסה חודשי, מתאימה במיוחדת ללקוחות בני 60+ אשר מעוניינים בתזרים חודשי קבוע על מנת לשמור על רמת החיים, לעזור לבני משפחה, לשלם הוצאות רפואיות ועוד.

השאירו פרטים ⇣